سایت تخصصی حسابداری

ارسال مطالب این سایت به ایمیل شما

ایمیل خود را در زیر وارد کنید تا آخرین مطالب حسابکده به ایمیل شما ارسال گردد. در صورتی که با مشکلی مواجه شدید به بخش «آموزش اشتراک ایمیلی حسابکده» مراجعه کنید.

Delivered by FeedBurner

ثبت پایان نامه در پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات شرط فارغ التحصیلی شد

تاریخ:سه شنبه 20 مهر 1389-22:31

رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با تاکید بر اینکه طبق مصوبه وزارت علوم شرط فارغ التحصیلی دانشجویان ثبت پایان نامه در این پژوهشگاه است، گفت: علاوه بر این دریافت پژوهانه نیز منوط به ثبت پروپزال در این پایگاه است.

به گزارش خبرنگار مهر، سید امید فاطمی امروز سه شنبه در مراسم رونمایی از سایت جدید پایگاه اطلاعات علمی ایران در جمع خبرنگاران با اشاره به تعداد رکوردهای موجود در این پایگاه، گفت: در این پایگاه دانشگاه تربیت مدرس با 2 هزار و 166 تعداد پایان نامه رتبه اول، دانشگاه پیام نور مرکز تهران و دانشگاه علامه طباطبایی به ترتیب با هزار و 528 و هزار و 552 پایان نامه رتبه های دوم و سوم را از آن خود کرده اند.
رئیس پژوهشگاه علوم و فناوری اطلاعات ایران با اشاره به شرط دریافت پژوهانه نیز اظهار داشت: از این پس دانشجویان واجد شرایط دریافت پژوهانه باید اطلاعات و مشخصات و همچنین پروپوزال های رساله خود را در پایگاه پژوهشگاه ثبت کنند.
 
فاطمی گفت: دانشجویان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی شیوه نامه اجرایی طرح پژوهانه مصوب بهمن ماه 88، باید ورودی نیمسال دوم سال 86 به بعد باشند و پروپزال آنها از 15 بهمن ماه 88 تا 31 شهریورماه سال جاری تصویب شده باشد.
 
وی با بیان اینکه پروپزال این دسته از دانشجویان باید از اول مهرماه سال جاری در این پایگاه ثبت شده باشد، خاطر نشان کرد: اطلاعات دانشجویان متقاضی پژوهانه پس از تایید موسسه مربوط توسط پژوهشگاه دریافت خواهد شد و در مقاطع زمانی طراحی شده به وزارت علوم، تحقیقات و فناوری ارسال می شود.


نوع مطلب : پایان نامه Admin Logo
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic